www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 920270
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Személyügy

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A személyügy komplex és szerteágazó tevékenységét öt alterület összekapcsolódó munkája alkotja.

A személyügyi referensek csapata választja ki az Audi Hungaria betöltetlen munkaköreire a megfelelő munkatársakat, a későbbiekben teljesítményértékelésükkel is foglalkoznak, illetve a támogatják az utánpótlási programok működését is.

Feladatok

  • A személyügyi referensek támogatása
  • Interjúk, találkozók szervezése
  • Önálló, adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül
  • Szakterületi vezetőkkel való együttműködés
  • A napi feladatokat segítő informatikai programok használata
Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok emberi erőforrások / közgazdász / nemzetközi kapcsolatok / nemzetközi kommunikáció vagy egyéb gazdasági jellegű képzésben
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Határozott fellépés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Kérjük jelentkezéséhez mellékelje magyar és német nyelvű önéletrajzát.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6059

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270