www.cvonline.hu

Gyakornok - Számviteli területre

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Számviteli területre keresünk munkatársat Gyakornok munkakörbe,

2015. december - 2016. január időszakra.

Feladatok

  • Számviteli csapat munkájának támogatása, többek között számlafeldolgozás, könyvelés
  • Mérlegkészítéshez, zárlati munkákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Adatrögzítési feladatok
  • Ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladatok ellátása

Elvárások

  • Jó problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, különösen Excel, Word
  • Precizitás, pontosság
  • Számvitel iránti érdeklődés
  • Rugalmasság

Olyan jelentkezőket várunk, akik a munkát 2015. december - 2016. január időszakban, teljes munkaidőben tudják vállalni.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.