www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1045521
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Szak-/Továbbképzés Gyártástechnológia/Automatizálástechnika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A G/SE-11 Robottechnikai oktatóterület számos termelést támogató alap- és technológiákkal kalcsolatos tréninget tart régi és újonnan beálló munkatársak számára. A tevékenység fókuszában a karosszériaüzem áll, a hozzá kapcsolódó robottípusokkal, alkalmazásokkal. Párhuzaomsan pedig a teljes gyárat támogatjuk a robottechnikai képzési igényeik azonosításában, kielégítésében.

Tevékenységünkhöz saját oktatóközpont áll rendelkezésre, ahol megtalálhatók a jelenleg használatban lévő legmodernebb berendezések. Ennek karbantartása és fejlesztése szintén az oktató kollégák feladata.

Erre a területre keresünk gyakornokot, aki segíti a kollégák munkáját.

Feladatok

  • Projektmunkákban való részvétel és egyéni feladatok elvégzése
  • Egyeztetés szakterületekkel, képzési tanácsadókkal, trénerekkel
  • Táblázatok, prezentációk készítése, kezelése
  • Oktatási anyagok előkészítése
Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • PLC programozói, robottechnikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó-, és kommunikációs készség
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9374

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270