www.cvonline.hu

Gyakornok szabályozási területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 991735
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk gyakornokot telekommunikációs szabályzási munkakörbe.

Feladatok:

  • Szabályozási csapat munkájának támogatása
  • Adatszolgáltatások, jelentések összeállítása
  • Gazdasági elemzések készítésében részvétel
  • Piaci információk gyűjtése
  • Prezentációk összeállításában közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Napi folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony felsőoktatási intézményben, jogi tanulmányok előnyt jelentenek
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Társalsági szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, kreativitás, elszántság
  • minimum 1 év vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig legalább heti 20 óra rugalmas munkaidő beosztásban

Előnyt jelent:

  • Média és ICT területhez kapcsolódó tanulmányok, vagy ilyen irányú érdeklődés

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó 800 Ft/óra, + béren kívüli juttatások + fizetett szabadság
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz a Link megjelenítése oldalon a pozíció megjelölésével, vagy küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése emailre