www.cvonline.hu

Gyakornok - Sugár Üzletközpont

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • a fiók munkájában való közreműködés
  • banki háttértevékenységek támogatása
  • adminisztráció, dokumentumkezelés
  • dokumentumok lefűzése, iktatása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • felsőfokú tanulmányaidat folytatod, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni
  • precízen és felelősségteljesen végzed feladataidat
  • proaktív és lelkiismeretes a hozzáállásod

Amit kínálunk

  • maximum 1 hónapos határozott idejű munkavégzés
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • gyakornoki juttatás

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: gyakornok
Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű
Terület: Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, a jelentkezés gombon tudsz Hozzánk jelentkezni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű