www.cvonline.hu
Gyakornok (SmartPhone) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 740646
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Alkalmazások zökkenőmentes működésének   biztosítása
  •   Felmerülő hibák javítása
  •   Smart phone-n futó alkalmazások és az ezt   biztosító rendszerek hibakeresése és megoldása

Elvárások

  •   Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  •   Legalább középfokú német nyelvtudás
  •   Windows operációs rendszer ismerete
  •   Precizitás, alaposság
  •   Csapatszellem, együttműködés
  •   Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  •   Angol nyelvtudás előnyt jelent
  •   Mobiltelefonos operációs rendszerek (pl.: IOS,   Android, Windows Mobile, Blackberry) ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79779

PROFIL