www.cvonline.hu
Gyakornok Service Desk területre (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 709911
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon és e-mailen

  -Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel idegen nyelven

  -Felhasználói szintű IT problémák megoldása (az ehhez szükséges   tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

  -Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos hallgatói   jogviszony lehetőleg informatikai területen

  -Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  -Informatika iránti érdeklődés

  -MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point,   Outlook)

  -Ügyfélközpontú gondolkodás

  -Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

  -Jó stressztűrő képesség

  -Csapatmunkára   való képesség

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79324

PROFIL