www.cvonline.hu

Gyakornok Private Banking területen

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízión belül a Private Banking területre keresünk gyakornokot a privátbankárok munkájának támogatására, az alábbiak szerint:

Az ideális jelölt érdeklődik a befektetések világa iránt, és szívesen pillantana be a befektetési termékmenedzsment kulisszái mögé.

Főbb feladatok

  • konkurenciaelemzés
  • kondíciós lista szerkesztése és ellenőrzése
  • befektetési alapok anyagainak karbantartása banki rendszerekben
  • modell portfólió anyagok frissítése, a változások átvezetése
  • portfólió-összeállítás támogatása a bankárok részére
  • befektetési alap teljesítmények követése, termékek monitorozása
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása

Elvárások

  • folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok vagy frissdiplomás pályakezdő
  • befektetések iránti érdeklődés
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • tanulási és fejlődési lehetőség nemzetközi banki környezetben
  • betekintés a privátbanki terület működésébe
  • változatos, sokszínű szakmai feladatok
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol