www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 990778
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Présüzem területére

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A járműgyár új részlegében a Présüzem területén történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Szervezési és dokumentációs feladatok ellátása
  • Audit folyamatok támogatása
  • Kimutatások készítése
Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok, lehetőség szerint műszaki/gazdasági szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Heti 3-4 napos munkavégzés
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Analitikus gondolkozás
  • Terhelhetőség
  • Kérjük jelentkezéséhez mellékelje részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7674

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135