www.cvonline.hu

Gyakornok pénzügyi területre

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Könyvvizsgáló cég keres a nyári időszakra sürgősen

gyakornokot pénzügyi területre.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi/könyvelési területen adminisztratív jellegű feladatok
  • Segítségnyújtás a könyvelő kollégáknak
  • Számlák előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Proaktív hozzáállás
  • Dinamikus személyiség
  • Tanulási hajlandóság

Mit kínálunk:

  • Szakmai tanulási lehetőséget (kötelező szakmai gyakorlatot igazolni tudunk)
  • Kölcsönös elégedettség esetén további foglalkoztatást

Munkaidő: napi 6 óra (1 hónapos határozott időtartammal)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok