www.cvonline.hu

Gyakornok pénzmosás megelőzés területre

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 847394
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk diákokat pénzmosás megelőzés területre az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • a Pénzmosási törvényben meghatározott feladatok ellátása
  • tranzakciók elemzése, kivizsgálása, nyomon követése
  • a szabályozóknak történő megfelelés koordinálása
  • belső szabályozási rend és rendszer kialakításának, irányításának,, működésének segítése
  • részvétel a bankcsoport pénzmosás és terrorizmusfinanszírozás megelőzési tevékenységében
  • irányelveknek való megfelelés biztosítása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • bankszámlai ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet és jó szervezői készség
  • jó kommunikációs készség
  • határozottság

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása, tapasztalat szerzés
  • Brutto 679 Ft-os órabér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.