www.cvonline.hu

Gyakornok, Pécs Hozzáadva: 2016.08.25.

Pécsi irodába keresünk érettségizett, tanulmányait levelező tagozaton folytató kollégákat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • ügyfelek fogadása
  • beérkező hívások kezelése
  • adatbázisok aktív, napi szintű használata
  • telefonos előszűrés
  • toborzásban való aktív részvétel
  • adminisztráció

Elvárások:
  • érettségi
  • jelenleg aktív, levelező tagozaton folytatott tanulmányok
  • talpraesettség
  • precizitás, pontosság
  • terhelhetőség
  • csapatmunkára való hajlandóság

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • karrier lehetőség
  • fiatal, vidám csapat
  • versenyképes kereset

Előnyök:
  • használható német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • További információk a 72/212-368 telefonszámon kérhetők.

  • Jelentkezni kizárólag önéletrajz elküldésével lehet a pozíció megjelölésével.