www.cvonline.hu
Gyakornok (Ordering) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 875046
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • T-Systems International ügyfelei számára MPLS hálózathoz új és már meglévő kapcsolatok kiépítése és módosítása
  • Komplex rendelések és folyamatok indítása, vezérlése és követése, dokumentálás, kapcsolattartás nemzetközi viszonylatban.
  • Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás.

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Nemzetközi munkatapasztalat, hálózatok és informatikai előélet előny
  • MS Office ismeret, WAN hálózatok és ITIL előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Csapatjátékos magatartás, kitartás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82141

PROFIL