www.cvonline.hu

Gyakornok-Online Befektetési marketing

  • A hirdetés 1295 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. határozott időre (3+3 hónapra) keres

ONLINE BEFEKTETÉSI MARKETING GYAKORNOKOT

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK RÉSZT VESZ:

  • az online értékesítési csatorna támogatásában;
  • online marketing ötletek megfogalmazásában és megvalósításában;
  • az Aegon Alapkezelő internetes megjelenésének kialakításában;
  • online kampányok lebonyolításában;
  • internetes tartalmak létrehozásában;
  • az Aegon Alapkezelő és a Vállalatcsoport közötti együttműködésben.

ELVÁRÁSOK:

  • erős kommunikációs készség, különös tekintettel az írásbeli kommunikációra;
  • befektetési és marketing ismeretek;
  • affinitás az internet, közösségi média aktív használatához;
  • haladó szintű MS Office felhasználói ismeretek.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY:

  • érdeklik a befektetések és az online marketing;
  • vannak ötletei és szeretné azokat megvalósítani;
  • képes elhivatottan, felelősségteljesen dolgozni önállóan és csapatban egyaránt;
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaságnál gyakorlatot szerezni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2014. április 04-ig regisztráljon Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...