www.cvonline.hu
Gyakornok (MWS) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 738845
lejárt
FELADAT

Feladatok

Szoftverek tesztelése, tesztfolyamat dokumentációja,   hibák esetén hibajegy feladása részletes hibaleírással.

Elvárások

 - Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

 - Felsőfokú német nyelvtudás

 - Tanulási hajlandóság, analitikus gondolkodás,   csapatjátékos személyiség

 - Windows operációs rendszer ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79725

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen