www.cvonline.hu

Gyakornok műszaki területre

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1083718
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközi partnerünk keres gyakornokokat!

Feladatok:

  • gyári folyamatok technológiai támogatásában, optimalizálásában való részvétel
  • gyártási tesztek előkészítésében, lebonyolításában és kiértékelésében való részvétel
  • dokumentációkezelés
  • mérnökök szakmai támogatása
  • projekt menedzsment

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív BSC, vagy MSC hallgatói jogviszony
  • szakterülettel kapcsolatos tárgyi tudás
  • felhasználói szintű Ms Office ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • csapatjátékos szemlélet, rugalmasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • egri munkavégzés vállalása utazási költségtérítés ellenében

Munkaidő: hétfőtől-péntekig előre egyeztetett beosztás alapján, 8:00 - 16:30 között
Minimum heti 24 órát teljesíteni kell.

Amit kínálunk:

  • gyakornoki munkaszerződést fizetéssel, és egyéb juttatásokkal
  • diákbér: bruttó 695 Ft/óra + utazási költségtérítés (Eger és a lakhelyed között)
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • nemzetközi hátteret, és bepillantást egy sikeres nemzetközi vállalat működésébe

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
  • Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha egy fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!