www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 971845
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Motorszerelde

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az R4 Otto GE motorszerelde egyike a gyár legnagyobb darabszámot előállító motorszereldéinek, melynek hatékonyságnövelésén folyamatosan dolgozunk. Termékeink a VW-konszern legkülönbözőbb járműveiben, így Audi, Volkswagen, illetve Porsche modellekbe kerülnek beépítésre. A területre érkező gyakornok feladata a szakterület 2 analízismérnök munkatársának szakmai támogatása.

Feladatok

  • A motorszerelde folyamatainak megismerése és analizálása
  • A termelési folyamatok veszteségelemzése
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok gépészmérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Nyitottság legalább heti 3 nap munkavégzésre
  • Legalább 6 hónap gyakorlati idő vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Lean-ismeretek előnyt jelentenek
  • Sorozatgyártásban szerzett ismeretek előnyt jelentenek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Terhelhetőség
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7181

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270