www.cvonline.hu

Gyakornok - Logisztika - Járműirányítás

Hirdetés azonosító: 1238750
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria logisztikai szervezete és rendszere biztosítja a legújabb autó modelljeink gyártáshoz szükséges alkatrészeket és anyagokat, valamint gondoskodik a késztermék megfelelő kiszállításáról. A részleg feladata továbbá a gyár egészét érintő logisztikai struktúrák, a termeléshez szükséges logisztikai felületek és eszközök kialakítása valamint a termelés vállalati szintű irányítása.

A területünk kiemelt feladata a járműigények és vevői megrendelések alapján, a karosszéria üzem, a lakkozó és a szerelde napi gyártási programjának meghatározása, a termelés irányítása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Együttműködés és támogatás a terület mindennapi feladataiban
  • Prezentációk előkészítése, összeállítása a mindennapi vezetői megbeszélésekre
  • Részvétel a termelési megbeszéléseken
  • Aktuális termelési kérdéseknek az elmezésében való részvétel
  • A szakterület támogatása a végleges dokumentumok előállításában valamint az aktuális folyamat- és projektállapotok összefoglalása
  • Mini-projektek vezetése a területen
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat logisztikai mérnök, műszaki menedzser vagy közlekedésmérnök szakon, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal és legalább 4 lezárt szemeszterrel rendelkezik
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését tudja vállalni, legalább heti 3-4 munkanapban
  • Németnyelv-tudása középfokú
  • MS Office programokat (kiváltképpen Excel ismeretek) felhasználói szinten ismeri
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Önálló célorientált és felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Érdeklődik a járművek után és elhivatott a logisztika és termelés területe iránt
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC12822

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135