www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1080532
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítási vezető titkárság

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk a motorgyártás minőségbiztosítási feladatainak koordinálásával foglalkozik. A minőségbiztosítási szegmensvezető titkárnője mellé keresünk támogatót új gyakornokunk személyében.

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Utazásszervezés
  • Titkársági teendők ellátása
  • Megbeszélések szervezése
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony, legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Az Audi Hungariánál szerezett korábbi tapasztalat és SAP ismeret előny
  • Kérjük, jelentkezéséhez csatolja magyar és német nyelvű önéletrajzát.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9940

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938