www.cvonline.hu
Gyakornok (Microsoft Lync) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 868272
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Incidenskezelés MS Lync és Active Directory területen
  • Változáskezelés folyamatban feladatok elvégzése
  • A Microsoft Lync és Active Directory infrastruktúra problémakezelése
  • MS Lync és Active Directory infrastruktúra üzemeltetése, monitorozása
  • Unified Messaging üzemeltetése
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Felhasználói objektumok beállítása, módosítása és törlése
  • Együttműködés világszerte működő üzemeltetési egységekkel
  • Ügyfelek támogatása és számukra konzultáció biztosítása
  • Eszkalációk menedzselése és szerződésben rögzített SLA-k betartása
  • Lync ügyfélincidensekben támogatás és azok megoldása

Elvárások

  • Diploma, lehetőleg informatikai vagy többéves releváns tapasztalat
  • Alapvető Windows server ismeretek
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás (legalább középfokú nyelvismeret)
  • Windows Server 2003/2008 ismerete
  • Tapasztalatok Windows 2003/2008 alatt futó Active Directoryban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82092

PROFIL