www.cvonline.hu
Gyakornok mérnökség területen (Referenciaszám: PJ4644)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.10.
Jelentkezési határidő: 2017.01.17.
Hirdetés azonosító: 1054377
lejárt

Szigetszentmiklósi partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

Gyakornok mérnökség területen

Feladatok:
- Gyártási folyamatok áttekintése
- Időmérések
- Folyamatok javítása mérnöki támogatás mellett

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Mérnöki tanulmányok folytatása
- 2 műszakos munkarend vállalása (délelőtt: 6:00-14:30, délután: 14:30-23:00) hétköznapokon, legalább heti 2 napon előreláthatólag 2 hónapon keresztül

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Pontosság, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (a bejárás ingyenes céges busszal biztosított)

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.