www.cvonline.hu

Gyakornok - Mechanikus megmunkálás - mérőeszközök

Hirdetés azonosító: 973761
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria mérőeszközös mérnök gyakornoki pozícióba várja, izgalmas feladatkörrel, jól működő, komplex területre, dinamikus, csapatban és önállóan is dolgozni tudó, sikerorientált leendő munkatársát. A pályázónak lehetőséget nyújtunk a hajtókar gyártás műveleteinek megismeréséhez, szakmai tudás, tapasztalatok kamatoztatásához, kitűzött közös és egyéni célok megvalósításához.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Központi mérőeszköz-nyilvántartó lista kezelése, aktualizálása
  • A mérőeszköz képességvizsgálatok rendszeres elvégzése
  • A mérő- és ellenőrzőeszközök karbantartott állapotának biztosítása
  • Együttműködés új termékek, termékváltozások méréstechnológiájának kialakításában
  • Minőségi kifogások analizálása, és megoldási javaslatok kidolgozása
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270