www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1076888
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Mechanikus járműanalízis területére

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A terület fő feladata analízisfeladatok elvégzése és ezáltal a zökkenőmentes járműösszeszerelés támogatása a járműgyárban. Tevékenységi körünkbe tartozik az autó külső és belső terének, a motortérnek, a futóműnek funkciós és geometriai analízise. Az autó különböző részeihez tartozó szakcsoportok koordinálása. Folyamatkövető mérések végzése.

Feladatok

Olyan gyakornok kollégát keresünk az Ön személyében, aki aktívan támogatja az analízismérnökök munkáját az alábbi feladatokkal:

# Elemzések, statisztikák készítése mérési adatbázisokból

# Egyszerű mérések végrehajtása

# Analízisek előkészítése és segédkezés a végrehajtásukban

# Közreműködés a bevezetett intézkedések hatékonyságának vizsgálatánál

# Részvétel az analízisfolyamatok optimalizálásában

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egytemi (MSc / MA) műszaki tanulmányok, nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap gyakornoki idő vállalása
  • Legalább heti 3 teljes munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Járműipari elméleti szakismeret előnyt jelent
  • Terhelhető, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Komplex, analitikus gondolkodás
  • Kreativitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó időgazdálkodás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9843

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9135