www.cvonline.hu

Gyakornok logisztikai területen

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1025370

Feladatok:

  • Logisztikai csoport napi munkájának támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel
  • Sajátgyártás tervezésben való segítség
  • Vevői megrendelések kidolgozásának támogatása
  • Adatgyűjtések, elemzések, előrejelzések, kiértékelések készítése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, magabiztosság, kezdeményező készség, önállóság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Világszínvonalú technológia
  • Korszerű környezet

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. . E-mailed tárgya legyen: RB_LOG_trainee.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása