www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 947301
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Logisztika - Termeléskritikus alkatrészek

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Logisztikai területünk célja a termelés zavartalan ellátásához szükséges alkatrészek eseti eljuttatása a világ bármely pontjáról a motorgyárba. Ügyfeleink számára eseti szállításokat szervezünk, követünk, így biztosítjuk a szállítási hűséget különleges esetekben. Csapatunk agilis, önálló, változásokat könnyen kezelő, rugalmas kollégákból áll, egy nyílt és őszinte légkörben.

Feladatok

  • A spedíció koordináció, illetve a kritikus alkatrész-koordináció csapatának támogatása a napi operatív munkában
  • Motorkártya nyomtatási tevékenység támogatása
  • Projektmunkák adminisztratív támogatása
  • Különféle táblázatok, kiértékelések, statisztikák, kimutatások készítése, aktualizálása
  • Mutatószámok követése
  • Új gyakornok kollégánknak lehetősége nyílik megismerkedni a világ legnagyobb motorgyárának logisztikai folyamataival, a komplexitásból adódóan a folyamatos tanulás biztosított.

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki vagy gazdaságtudományi területen (logisztika vagy közlekedésmérnöki szakirány előny)
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása minimum napi 6 órában
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás szóban és írásban (angolnyelv-tudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Csapatszellem, magabiztosság, precizitás, pontosság, jó szervezőkészség, gyors problémamegoldó készség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6768

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938