www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 971577
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Logisztika Szériadiszpozíció Járműszerelde

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek.

A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Diszpozíciós terület támogatása
  • Statisztikák, táblázatok készítése
  • SAP-ban való munkavégzés
  • Kapcsolattartás más területek képviselőivel
Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább 3 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Erős középfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word)
  • Nyitott, magabiztos fellépés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7170

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135