www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 947303
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - logisztika - kapacitásvizsgálat automatizálása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A szérialogisztika területeken belül mátrix szervezeti egységbe kapcsolódva dolgozik a BKM-es (kapacitásvizsgálat) szakemberi gárda azon, hogy a jövőben kialakuló ellátási problémákat előre jelezzék, illetve társterületek bevonásával megszüntessék. Munkájuk a soros 4 hengeres motorcsaládtól a 10 hengeres V motorokig terjed. Az egyedi problémák miatt számos szakterülettel tartják a kapcsolatot logisztikán belül (programtervezés / diszpozíció / operatív logisztika) és a logisztikán kívül (beszerzés / fejlesztés / minőségügy) valamint a győri telephelyen kívül is (Ingolstadt / Wolfsburg). A területen futó automatizálási projekthez keresünk gyakornokot és kínálunk egyedülálló, területeket átfogó logisztikai tapasztalati lehetőségeket.

Feladatok

  • A konszern járműveinek és motorizáltságának megismerése
  • Igényadatok kigyűjtése és BKMlap (kapacitásvizsgálati eszköz) elkészítése
  • Az automatizált rendszerek vizsgálata az adatok helyességére vonatkozólag
  • Egyeztetés német nyelven beszerzéssel / konszernlogisztikával és társterületekkel adateltérés esetén
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok gazdasági vagy műszaki területen (logisztika szakirány előny)
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, legalább 4 lezárt szemeszter
  • Kívánt minimális gyakorlati időtartam 9 hónap
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, önállóság, kiváló kommunikációs képesség
  • Csoportmunkára való készség
  • Komplex gondolkodás, analitikus látásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6766

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938