www.cvonline.hu

Gyakornok-Letétkezelés

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Gyakornok - Letétkezelés

(1 éves időtartam)

 Főbb feladatok:

  • üzleti (támogató) projektekben való részvétel,
  • teljes felelősség a projekt megvalósítása érdekében
  • projekttel összefüggő rendszerfejlesztésben való részvétel, tesztelések végzése és dokumentálása
  • prezentációk/összefoglalók/jelentések készítése magyar-angol nyelven
  • szakmai kapcsolattartás a társterületekkel angol-magyar nyelven

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • stratégiai szemlélet
  • érdeklődés a vállalati banki működés iránt
  • precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • önálló feladatmegoldó készség
  • angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol