www.cvonline.hu
Gyakornok (létesítményüzemeltetési terület) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 829711
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Adminisztrációs támogatás, dokumentációk   frissítése
  •   Jelentések készítése az elvárásoknak   megfelelően
  •   Támogatás az irodai eszközök és bútorok   beszerzésében
  •   Támogatás az irodai területek és eszközök   karbantartásában, valamint az irodai felszerelések elhelyezkedésének   megtervezésében, elrendezésében

Elvárások

  •   Aktív nappali hallgatói jogviszony
  •   Középszintű angol nyelvtudás
  •   Műszaki érdeklődés
  •   Stressztűrő képesség, terhelhetőség
  •   Helyzetfelismerés
  •   Jó koordinációs és kommunikációs képesség
  •   Excel, Outlook ismerete
  •   Jogosítvány (B)

Amit   kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81129

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen