www.cvonline.hu

Gyakornok Lean területre

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 950176

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

GYAKORNOK Lean területre minimum 4 hónapra (hetente 3 alkalommal)

Feladatok:

  • Kaizen adminisztráció üzemeltetése
  • Gyári alaprajz rajzolása
  •  Lean műhely működtetésébe való segítség
  • Címkenyomtatás/laminálás.
  • Vizuális táblák készítése.
  • Organizációs chartok karbantartása.

Elvárások:

  • Aktív tanulmányok, nappali vagy levelező tagozatos hallgatóként műszaki szakon
  • Pontosság, precizitás
  • Talpraesett, határozott személyiség
  • Angol nyelvtudás legalább alapszinten
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • AutoCad ismeret

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a következő email címre: E-mail cím megjelenítése