www.cvonline.hu

Gyakornok Lean területen

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1024998

Feladatok:

  • Lean (Bosch Production System) építőkövek bevezetésének támogatása
  • BPS workshopokon részvétel, összefoglalók készítése
  • Adatgyűjtés
  • Aktív részvétel dolgozói munkafolyamatok, gyártási logisztika tervezési, optimalizálási folyamataiba
  • Értékáram térkép rajzolása
  • Gyártáshoz kapcsolódó kimutatások készítése
  • Gyártásoptimalizálási projektek dokumentációs támogatása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, magabiztosság, kezdeményezőkészség, önállóság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

Előnyök:
  • Erős excel ismeret, makro-programozás

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_LEAN_trainee.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása