Gyakornok - Lakossági szegmensmenedzsment, Finanszírozási terület

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Retail Marketing és Szegmensek területre napi 8 órás munkavégzés mellett gyakornokot keres 1 hónapos időtartamra.

Főbb feladatok:

  • adatrögzítés és adatellenőrzés
  • egyéb kapcsolódó adminisztrációs teendők

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office ismeretek (magas szintű Excel ismeret)
  • monotonitástűrés
  • pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • terhelhetőség

Jelentkezési határidő: 2014.09.29.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok