www.cvonline.hu

Gyakornok - Lakossági fiókhálózat - Záhony

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Az Erste Bank Gyakornok lakossági fiókhálózat munkakörre keres munkatársat a záhonyi bankfiókba 3-6 hónapra.

Főbb feladatok

  • Banki folyamatok / termékek és hozzájuk kapcsolódó alapinformatikai rendszerek megismerése.
  • Hálózati egységben dolgozók munkájának megismerése és támogatása.
  • Ügyfelek tájékoztatása alapinformációkról.
  • Értékesítési technikák elsajátítása, alapszintű gyakorlása.
  • Szerződések / igénylések folyamatának megismerése, alapszintű elvégzése.
  • Ügyfélanyagok rendszerezése és karbantartása.
  • Irattár rendezése, rendben tartása.

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony: folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi elsődiplomás nappali képzés BA/MSC);
  • MS Office, MS Outlook min. felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség (vegyél részt az ügyfélkapcsolatokban és majdani munkatársaidtól is merj kérdezni);
  • Önállóság;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Monotonitástűrő készség;
  • Jó logikai készség;
  • Érdeklődő, vidám személyiség;
  • Hosszú távú karrieredet pénzintézetben képzeled el;
  • Új információkra / tudásra nyitott személyiség;
  • Szeresd a változatos környezetet, munkát.
  • Jelentkezésedben kérjük add meg, az általad vállalható gyakornoki program időtartamának hosszát, valamint a kezdés időpontját!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete (középfokú szintnek megfelelő)

Állás adatai

Állás azonosító: 1653
Pozíció pontos megnevezés: Gyakornok - Lakossági fiókhálózat - Záhony
Munkavégzés helye: Záhony
Szakterület: Lakossági Fiókhálózat
Munkaszerződés típusa: Határozott (3 hónap)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.05.30.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok