www.cvonline.hu

Gyakornok - lakossági behajtás területre

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Lakossági behajtás területre gyakornokot keres határozott időtartamra (2013. december 31-ig)

Feladatok:

  • iratanyag válogatása és fénymásolása
  • dokumentáció faktorálásra való előkészítse meghatározott szabályok szerint
  • adatrögzítés
  • egyéb adminisztráció pl:  scannelés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Microsoft Excel táblázatkezelő felhasználói szintű, naprakész ismerete
  • Pontosság,
  • precizitás,
  • terhelhetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola