www.cvonline.hu

Gyakornok - lakossági behajtás területen

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Kockázatkezelési Divízió Lakossági behajtás területére keresünk gyakornokot fél éves határozott időszakra.

Főbb feladatok

  • iratanyagok irattározása, sorba rendezése, fénymásolása és ellenőrzése
  •  dokumentáció faktorálásra való előkészítse meghatározott szabályok szerint
  •  dokumentációk banki akciótervekhez való előkészítése meghatározott szabályok szerint
  •  adatrögzítés
  •  behajtási rendszerben való adatok ellenőrzése
  •  egyéb adminisztráció pl: scannelés

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • pontosság,
  • precizitás,
  • terhelhetőség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Microsoft Excel táblázatkezelő erős felhasználói szintű ismerete,
  • korábbi iratkezelési tapasztalat előny

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.