www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 816118
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Lakkozó mérnöki támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria izgalmas és sokoldalú feladatokat kínál a jövendőbeli gyakornokai számára.

A Lakkozó területén bepillantást nyerhet a szakterület napi munkjában. Műszaki és mechatronikai tanulmányokat folytató hallgatók számára ideális terület a gyakorlati tapasztalatok bővítésére

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Szakterületi mérnökök támogatása
  • Tisztasági szint meghatározása
  • Specifikus mérőeszközös mérések a lakkozás egyes fázisainál
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520