www.cvonline.hu

GYAKORNOK, Középvállalati értékesítés (országos)

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A Középvállalati értékesítés budapesti, budaörsi, debreceni, szolnoki, és székesfehérvári ügyfélközpontjába keresünk gyakornok kollégákat, 3 hónapos időtartamra.

Budapest, Budaörs, Debrecen, Szolnok, Székesfehérvár

 Főbb feladatok:

A gyakornoki munka során betekintést nyerhetsz a Középvállalati értékesítés munkájába a következő feladatokon keresztül:

  • ügyfélakták / hitelanyagok rendezése
  • segítség kondíció ellenőrzésben
  • asszisztensek helyettesítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A gyakorlat során lehetőség nylik megismerni a bank folyamatait, társterületek munkáját, banküzemtant.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok pénzügyi / gazdasági szakon
  • angol nyelvtudás
  • érdeklődés a vállalati banki működés iránt
  • precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • legalább heti 30 órás munkavégzés (preferáltan heti 40 óra)

Magyar nyelvű önéletrajz, és kísérőlevél feltöltésével. A kísérőlevélben kérjük pontosan megjelölni, hogy melyik ügyfélközpontunk gyakornoki pozíciójára jelentkezik, mikortól és hány órában tudna munkába állni.

Jelentkezési határidő: 2015.03.31.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését honlapunkon az alábbi linkre kattitnva.