www.cvonline.hu

Gyakornok - Kísérleti motorgyártóközpont

Hirdetés azonosító: 777629
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A termelés területeit átfogó csapatként együtt dolgozunk azon, hogy az új motorokkal szemben támasztott követelményeknek a gyártás során eleget tegyünk. A team feladata a "műszaki tisztaság" - mint minőségi jellemző innovatív megoldásokkal, új módszerekkel történő optimalizálása.

Ehhez a kihívásokkal teli munkához keresünk fiatal, lendületes hallgatókat, akik kreatív ötletekkel járulnak hozzá a céljaink eléréséhez.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Az Audi Hungaria Motor Kft. tisztasági team munkájának támogatása
  • Kísérletek végrehajtása az alkatrésztisztaság növelésére
  • A megmunkálás és szerelés hatásának vizsgálata a műszaki tisztaságra
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520