www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 843158
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Kísérleti Motorgyártó Központ logisztikai területre

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek.

A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. , Logisztika

Feladatok

  • A területi kiszállitások adminisztratív lebonyolitása valamint felügyelete
  • A területen lévő projektmunka támogatasa
  • Projektmunkában lévő részfeladatok ellátása
  • Kapcsolattartás más területek képviselőivel
Elvárások

  • Felsőfokú mérnök tanulmányok, logisztikai szakiránnyal, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word )
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4990

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520