www.cvonline.hu

Gyakornok képzés/oktatás területére

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Gyakornok képzés/oktatás (AuW) területére

Munkavégzés helye

Hejőkürt vagy Székesfehérvár vagy Szigetszentmiklós

Az Ön feladata

  • oktatási vezető munkájának támogatása
  • képzések adminisztrációja, statisztikák készítése
  • oktatási anyagok rendszerezése/előkészítése
  • köszöntőnapi feladatok ellátása
  • Workshopok, kiválasztási napok szervezése és azokon való részvétel

Az Ön profilja

  • főiskolai vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • érdeklődés a személyzetfejlesztés iránt
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • német nyelvtudás előny
  • precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • szakmai tapasztalat szerzése
  • rugalmas munkavégzés
  • versenyképes juttatás
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy fényképes önéletrajzába a kívánt munkavégzési helyet megjelölni szíveskedjék!

Munkavégzés helye Hejőkürt, Székesfehérvár, Szigetszentmiklós
Kategória Oktatás / Képzés, Értékesítés / Kereskedelem, Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szigetszentmiklós