www.cvonline.hu

Gyakornok - Kaposvár Ref.: 1008

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 927850
lejárt

Cégünk, a Viapan Group cégcsoport, dinamikusan növekszik a HR szolgáltatások területén, fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés. Gyakornoki programunkban célunk, hogy lehetőséget biztosítunk a leendő HR és kommunikációs szakembereknek a szakma alapjainak elsajátítására.

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • Folyamatban levő tanulmányodat folytatod

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

  • Jó kommunikációs készséggel vagy megáldva

  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességed bármilyen helyzetben megállja a helyét

Ha megfelelsz a követelményeknek, a gyakorlat során olyan feladatokra számíthatsz, mint:

  • Állásajánlatok hirdetése,

  • Álláskeresők egyéni/ csoportos tájékoztatása,

  • Telefonos ügyintézés

  • Álláskeresők beléptetése (abev, fogleü, munkaszerződés),

  • Álláskeresők munkára való szervezése, beosztása,

  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét és referenciaszámát!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu