www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1038373
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Járműhajtás Fejlesztés titkárság

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A motorfejlesztés feladata többek között a szériagyártás támogatása az egyes motortípusokra valamint a motorok új igények szerinti átalakítása. Mindez high-tech irodai környezetben, fiatalos hangulatban zajlik. Sikeres beilleszkedés, jó együttműködés esetén hosszútávon munkalehetőséget is kilátásba helyezünk.

Feladatok

  • A területen folyó munkavégzéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, úgy mint:
  • Kiküldetések szervezése, utazás elszámolásának elvégzése;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, programok, tanfolyamok megrendelése, megrendelések követése, számlák engedélyezése;
  • A vezetők munkájának támogatása: megbeszélések szervezése, prezentációs anyagok előkészítése;
  • További érdekes és sokrétű feladatok elvégzése a csapatban
Elvárások

  • Felsőfokú gazdaságtudományi vagy bölcsész tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Kommunikációképes németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9268

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Inotay Mónika válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1737