www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 982382
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Járműgyártás - Operatív logisztika területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A járműgyári operatív logisztika osztály fő funkciója a járműgyár anyagellátásának és zavartalan működésének biztosítása és koordinációja. Alapvető cél, hogy az alkatrészek a gyártás kezdetétől a teljes ellátási láncon át a beépítési helyig mennyiségüknek és minőségüknek megóvásával, a logisztikai folyamatokba beilleszthetően, az ergonomikus kezelést és a minimális környezetterhelést lehetővé téve a leggazdaságosabb módon jussanak el. A munka során szükséges az érintettekkel (termelés, minőségbiztosítás, környezetvédelem, logisztikai társosztályok, kontrolling, beszállító, konszern érintett gyárai) való egyeztetés.

Feladatok

  • Elemzések, statisztikák készítése
  • A logisztikai folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Raktárirányítással kapcsolatos napi feladatok támogatása
  • Kapcsolattartás gyártási területekkel, társ osztályokkal, valamint logisztikai szolgáltatókkal
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai /egyetemi tanulmányok logisztikai, műszaki vagy közgazdasági szakon
  • Minimum négy lezárt szemeszter, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Logisztikai elméleti szakismeret előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Terhelhető, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csoportmunkára való képesség
  • Komplex gondolkodás, analitikus látásmód
  • Kreativitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó időgazdálkodás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7491

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135