www.cvonline.hu

Gyakornok - Járműfejlesztés

Hirdetés azonosító: 1085417
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A mai járművek alkotóelemeinek erős energetikai összekapcsolódása új követelményeket támaszt a teljes járműben meglévő energiaáramlás mérésével szemben. A Járműfejlesztés Energiamenedzsment csoportja új mérési és kiértékelési eljárásokat és folyamatokat fejleszt a járművek fogyasztásának és hatótávolságának optimalizálásához.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • A jármű energetikai elemzésével, fogyasztással kapcsolatos mérnöki munka támogatása
  • Új járműmérési és kiértékelési eljárások és folyamatok fejlesztésének támogatása a járművek fogyasztásának és hatótávolságának optimalizálásához, különös tekintettel a hibrid és egyéb alternatív hajtásokra
  • Járműmérések támogatása és végzése a részleg újonnan üzembe helyezett jármű-fékpadján
  • Új mérőeszközök, pl. telemetriás nyomatékmérő, üzembe helyezésének támogatása
  • Menetteljesítmény-fogyasztás kiértékelő eljárás (szoftver) fejlesztésének támogatása
  • A részlegen lehetőség biztosított sikeres gyakornoki program alapján diplomaterv készítésére is
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Inotay Mónika válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1737