www.cvonline.hu
Gyakornok IT üzemeltetési területre (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 782297
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Unix/Windows platformon lévő szerverek monitorozása,   üzemeltetése (1st level)

 - Service Centerben: Ticket létrehozása, továbbküldése,   tracking

 - Aktív részvétel a monitorozó rendszerek hatásfokának   javításában

 - Kapcsolattartás más csoportokkal

Elvárások

 - Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali   tagozaton

 - Aktív, társalgási szintű német és legalább alapfokú angol nyelvtudás

 - Unix/Windows szerverüzemeltetési ismeretek

 - Különböző Szerver/Kliens/Hálózat architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Min. heti 24 órás munkavégzés

 - Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség

 - Önálló és csoportmunkára is egyaránt hajlandó

 - Terhelhetőség, jó stressztűrő készség

Előny

Szerverüzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

   Jelentkezés módja Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el !Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont  Keresés állásazonosító alapján: 71152

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió