www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1071994
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - IT területen

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az információmenedzsment a vállalat szerves részeként felel a szakterületek stabil és minőségi működéséért, ennek érdekében a legmodernebb technológiai megoldásokkal támogatják a napi munkamenetet. Az információmenedzsment 4 funkcióterülete folyamatosan törekszik az eszközök és szolgáltatások optimalizálására:

IT-biztonság, -tervezés, -architektúra

IT-vevő-igénymenedzsment

IT-irányítási, -támogató folyamatok

IT-infrastruktúra, irodai szolgáltatások

Többek közt az IT biztonsági projektek és incidensek, a rizikómenedzsment, különféle irodai, logisztikai és az SAP rendszerek támogatása tartozik a szakterület fő feladatai közé, továbbá a gyártás területén működő IT-rendszerek üzemeltetéséért és integrálásáért felelősek az információmenedzsment munkatársai.

Feladatok

  • Több mint 200 különféle verziójú, típusú és rendelkezésre állású SAP rendszer üzemeltetési támogatás multinacionális konszernkörnyezetben, a legújabb technológiák (HW és SW) használatával
  • SAP adatbázisok (Oracle, DB2, HANA) üzemeltetésének támogatása
  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival.
  • Magas szintű szakmai fejlődés az informatika üzemeltetési területén
  • Diplomamunka lehetősége
Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki / informatikai tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Heti 3 munkanap vállalása
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Angolnyelv-tudás előny
  • MS Office alkalmazások ismerete (Project és Visio előny)
  • Unix / linux ismeretek előny
  • SAP és/vagy DB2, Oracle ismeretek előny
  • Webes programozói (Java, PHP, Drupal, stb.) ismeretek előnyt jelentenek
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9743

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270