www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1069772
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - IT területen

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet az AHM IT területének működésével, a cégnél használt informatikai megoldásokkal.

A munka során lehetőséget biztosítunk az IT-Biztonság és Governance mélyebb szintű megismerésére, valamint a projektmunkába való betekintésre

Feladatok

  • IT projektek támogatása
  • Sharepoint adminisztrációs feladatok végrehajtása
  • Aktív Részvétel az IT-Biztonság Awareness tevékenységében, az IT-Biztonság belső Intranet oldalának aktualizálása
  • Felhasználók támogatása
  • IT-Biztonsági folyamatok és szabályozások támogatása
Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok műszaki informatika vagy gazdasági informatika szakon
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Legalább heti 3 munkanap folyamatos vállalása
  • Minimum középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Angolnyelv-tudás előny
  • Kép és kiadvány-szerkesztési tapasztalatok
  • Szorgalmas és megbízható hozzáállás
  • Rugalmasság, kommunikációs készség
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9710

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270