www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 988005
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - IT projektek támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Prémium termékek előállításához a vállalat minden részén magasszínvonalú munkavégzés szükséges. A minőségi folyamatok biztosítása a személyügy területén is éppen úgy elengedhetetlen, mint a fejlesztés vagy gyártás bármely szakaszában. Mindehhez a személyügyi területen is modern IT rendszerekre van szükség, hogy a kialakított folyamatok naprakészen menedzselhetőek legyenek.

A kínált szakmai gyakorlat betekintést és releváns tapasztalatszerzést biztosít a nagyvállalati személyügyi IT rendszerek világába, valamint az alkalmazott szoftvermegoldásokba.

Feladatok

  • A területi IT rendszerek üzemeltetésének támogatása
  • Kapcsolódó személyügyi folyamatok informatikai megoldásokkal történő támogatása
  • Kapcsolattartás különböző IT szakterületekkel (magyarországi és németországi egyaránt)
  • Különböző, szakterületi rendszerek továbbfejlesztésében és bevezetésében való aktív közreműködés
  • Projektek előkészítése és támogatása, szükséges dokumentációk elkészítésében való közreműködés
  • Tesztelési folyamatok támogatása (dokumentáció készítés, tesztelés)
Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok gazdaságinformatikus szakon, vagy közgazdász üzleti informatika szakirányon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év gyakorlati idő eltöltése
  • Heti legalább 3 nap munkavégzés vállalása
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Elemző és problémamegoldó gondolkodásmód, valamint igényes munkavégzés
  • SAP HR, SAP eRecruiting, MS SharePoint ismerete előnyt jelent
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7578

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270