www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 984657
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - IT adminisztráció

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az információmenedzsment a vállalat szerves részeként felel a szakterületek stabil és minőségi működéséért, ennek érdekében a legmodernebb technológiai megoldásokkal támogatják a napi munkamenetet.

Többek közt az IT biztonsági projektek és incidensek, a rizikómenedzsment, különféle irodai, logisztikai és az SAP rendszerek támogatása tartozik a szakterület fő feladatai közé, továbbá a gyártás területén működő IT-rendszerek üzemeltetéséért és integrálásáért felelősek az információmenedzsment munkatársai.

A terület, ahova gyakornok munkatársunkat keressük, üzemelteti a VW Konszern Ticketing rendszerét, a HP Service Manager-t.

Feladatok

  • A szakterületi kollégák munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Service Center alkalmazásban SR-ek feldolgozása
  • Fejlesztések tesztelése
  • Projektekben való részvétel
  • Tudásbázis dokumentumainak bővítése, aktualizálása
Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok mérnök-informatika szakon
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum 4 lezárt szemeszter
  • Legalább 6 hónap gyakorlati idő és heti 4 munkanap vállalása
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Minőségorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, csapatmunka
  • Java és ITIL alapismeretek előnyt jelentenek
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7522

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270