www.cvonline.hu
Gyakornok informatikai üzemeltetés területére (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 546234
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Unix/Windows platformon lévő szerverek   monitorozása, üzemeltetése (1st level)
  • Service Centerben: Ticket létrehozása,   továbbküldése, tracking
  • Aktív részvétel a monitorozó rendszerek   hatásfokának javításában
  • Kapcsolattartás más csoportokkal

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali   tagozaton
  • Aktív, társalgási szintű német és legalább   alapfokú angol nyelvtudás
  • Unix/Windows szerverüzemeltetési ismeretek
  • Különböző Szerver/Kliens/Hálózat   architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • min. heti 24 órás munkavégzés

Személyiségbeli követelmények

  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség
  • Önálló és csoportmunkára is egyaránt hajlandó
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Munkavégzés helye

  • Budapest, Infopark

Kérünk, hogy német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71152

PROFIL